Pravidla půjčování her

Pokud máte zájem o půjčení her z naší kolekce, můžete si na našem webu ověřit jejich dostupnost v konkrétním termínu. Přejete-li si hry zapůjčit, použijte náš Objednávací formulář, my vám následně co nejdříve odpovíme a sjednáme veškeré detaily. Ceny jsou uvedeny za půjčení na čtyři dny tzn. od pátku (popř. od čtvrtka) do pondělí.

V případě potřeby delší doby výpůjčky, nebo výpůjčky mimo stanovené termíny, napište nám poznámku do objednávky a my se pokusíme vše přizpůsobit vašim potřebám.

Vezměte na vědomí, že půjčovné nezahrnuje dopravní náklady, které jsme schopni spočítat až po individuální konzultaci. Hry si můžete osobně převzít na Mělníku, anebo využít služeb externí kurýrní společnosti u vybraných her. U každé hry je uvedeno, zda je možná její přeprava. Cena přepravy se odvíjí od aktuálního ceníku kurýra. Pokud se rozhodnete pro půjčení více her, budou tyto zabaleny do několika balení.

Při potvrzování objednávky je účtována vratná záloha ve výši 3000 Kč. Po zaslání vaší objednávky se s vámi co nejdříve spojíme prostřednictvím e-mailu, potvrdíme dostupnost her a domluvíme detaily předání.

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme mnoho zábavy s našimi hrami!